Menu

Unikátny zážitok domácej kuchyne
a kvalitných lokálnych vín.

Nocu sa neobmedzuje na Nordickú či Taliansku kuchyňu, ale preferuje vnímanie gastronómie a vinárstva nordickej kultúry, ktorá zaznáva filozofiu domácich surovín, lokálnych a malých dodávateľov a samozrejme jednoduchých receptov.


Naša filozofia

Našim cielom je priniesť k vám nové chute, tradičných jedál a často nepoznaných vín

Projekt Nocu vznikol v roku 2018, no myšlienka sa zrodila už rok pred tým, kedy pôvodne sa uvažovalo nad vinárňou, so škandinávskym nádychom či už interiéru, vybavenia, prístupu k zákazníkom a kvality tovarov.

Neskôr sa projekt definoval ako bistro a wine bar, v momente ako na seba narazili Andrej Lúčny a Michal Kordoš. Jedálny lístok nie je nijak zbytočne šíroký, obsahuje pár kvalitných jedál, na ktorých chuť zaručene nezabudnete. Naopak, vínna karta je obšírnejšia, ktorá sa doslova definuje ako živý organizmus. Vína sa menia, prichádzajú nové a stále iné chute, ktoré máte možnosť objavovať spolu s nami.

Zo všetkých lások najúprimnejšia

... je tá k jedlu. Preto sme sa rozhodli aj pre spoluprácu s Michalom, ktorý má za sebou skúsenosti so svetovou gastronómiou, množstvo perfektných referencií a najmä chová v svojom srdci, spomínanú lásku k jedlu.

Naša reštaurácia

Celý priestor je inšpirovaný Nordickou kultúrou a je poňatý veľmi minimalisticky a "čistým dizajnom" - stoly, sedenie či osvetlenie boli vyberané starostlivo, s ohľadom na koncept prevádzky, aby ste u nás čas trávili v pohodlí a dobrej nálade.

Naša ponuka

Víno ako zážitok

Naša vínna pivnica, dodávatelia a rovnako tak samotné vína, sú unikátmi. Nejedná sa o typické vína, vyrábané masovo a často chemicky upravované. To, že na etikete niekedy nenájdete nálepku BIO, je len dôkazom toho, že pre daného vinára, je tento fakt už samozrejmosťou.

Naše vína

V Nocu chceme svojich hostí v prvom rade edukovať, učiť ich nových chutiam. V našom podniku si príde na svoje každý, od neskúsených začiatočníkov, ktorí chcú spoznávať čaro enológie a jedného z najkrajších remesiel s dlhou a urodzenou históriou, ale rovnako tak uspokojíme ja náročnejších a skúsenejších návštevníkov, ktorí chcú degustovať alebo experimentovať.

Naše vína Degustácie

Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať a majte tak informácie o nadchádzajúcich podujatiach vždy z prvej ruky.

Otváracie hodiny

Pondelok – Štvrtok10:00 – 22:00
Piatok10:00 – 02:00
Sobota10:00 – 00:00
Nedeľa10:00 – 22:00

Kontakty

Telefón+421 911 111 746
Rezervácieinfo@nocu.sk
AdresaHviezodslavovo Námestie 13 811 02, Bratislava

Rezervovať Zavolať Navigovať

BLOG

Prečítajte si o našich podujatiach či novinkách, ktoré sú s našim projektom spájané.