Menu

Bentianna Drinks Night

Späť na blog

14. mája 2018

Už tento piatok (27. Júla) sa môžte tešiť na jednu z prvých akcií organizovaných nami spoločne s priateľmi nášho podniku. Tentokrát sa jedná o výsostný drink, Bentiannu, jedinečný aperitív, pochádzajúci priamo zo Slovenska.

Čo je Bentianna?

Každý dúšok BENTIANNA je malým zážitkom, tancom chutí a vôní. Hladivé tóny medu, unikátna kombinácia 13 liečivých byliniek a jemná horkosť horca. Šťava z vyberaných odrôd hrozna a pravé Tokajské víno. To všetko sa spolu spája v neopakovateľnej harmónii, v ktorej môžete vždy znovu a znovu objavovať nové príbehy.

Viac o Bentianne si môžte prečítať tu >>>

Čo si budete môcť vychutnať u nás tento piatok?

Bentianna je okrem skvelého aperitívu, výbornou súčasťou či oživením miešaných nápojov.

1. Bentianna on the Rocks – jednoducho bentiana s ľadom a kúskom citrónu, určite odporúčame začať celú degustáciu týmto drinkom, s ktorým dokonale spoznáme chuť Bentianny a budeme sa tak môcť posunúť k ďalším chutiam a zážitkom.

2. Bentianna Bene – drink v proseccovom pohári, nám už značí o čo sa bude jednať – taktiež jednoduchá ale o to dokonalejšia kombinácia chutí, nášho slovenského aperitívu a chutného prosecca. Drink určite osloví najmä nežnejšie pohlavie ale nepohrdne ním ani pánska časť našich hostí.

3. Bentianna Negroni – ikonický taliansky drink, s obmenou v jeho zložení – Gin ostáva, Campari taktiež a Vermouth sme nahradili Bentiannou.

Napísal admin

Napísal admin

-->